Sanchez predvodio Arsenal koji je u derbiju s velikih 3-0 pobijedio Manchester United

Alexis Sanchez strijelac je spektakularnog trećeg gola

Nogometaši Arsenala u derbiju osmog kola Premier lige uvjerljivo su pobijedili rivala Manchester United rezultatom 3-0. Ključan je bio početak utakmice jer je Arsenal nakon prvih 20 minuta igre stigao do velikog vodstva od 3-0, a tim je rezultatom i završena utakmica. Ključan nogometaš i najbolji igrač utakmice bio je napadač Arsenala Alexis Sanchez koji je postigao prvi i treći gol za svoju momčad.

Svijet nakon utakmice obilaze snimke vrlo lijepih golova, pogotovo prvog i trećeg Sanchezovog. Najviše pažnje dobio je treći gol momčadi Arsenea Wengera

Pogledajte video tog pogotka.

Arsenal je poveo već u šestoj minuti, a i taj gol postigao je Sanchez. Također atraktivno, petom nakon dodavanja Mesuta Ozila. Pogledajte snimku tog gola.

Na 2-0 povisio je sam Ozil već minutu kasnije.