Brazil je stigao do prve pobjede na Copa Americi, a svi pričaju o Neymarovom sombreru

Konačan rezultat postavio je Douglas Costa i to u sudačkoj nadoknadi

Brazil je stigao do prve pobjede na Copa Americi nakon što su porazli Peru s 2:1. Christian Cueva u trećoj je minuti iskoristio slabu reakciju Davida Luiza i vratara Jeffersona čime je doveo Peru do vodstva. Samo dvije minute kasnije najveća brazilska zvijezda, Neymar, zabio je za izjednačenje.

Bez poraza od Svjetskog prvenstva

Konačan rezultat postavio je Douglas Costa i to u sudačkoj nadoknadi. Najzaslužniji za njegov pogodak bio je Neymar koji mu je savršeno asistirao. Barcelonin napadač istaknuo se i s još nekoliko lijepih poteza tijekom utakmice, a ponajviše dvostrukim sombrerom.

Brazilu je ovo bila 11 utakmica koju su opdigrali nakon Svjetskog prvenstva. Ujedno su upisali isto toliko pobjeda. U tom periodu su postigli 23 pogotka, a primili su samo tri dok su praznu mrežu sačuvali u osam utakmica.