Dinamo i Split utrpali po tri gola Slavenu i Istri 1961

Dinamo i Split lako su odradili svoj posao u 8. kolu Prve HNL

29.08.2015., stadion Maksimir, Zagreb - MAXtv 1. HNL, 08. kolo, GNK Dinamo - NK Slaven Belupo. Domagoj Antolic, Alexandru Matel.

Nogometaši hrvatskog prvaka Dinama u utakmici 8. kola Prve HNL pobijedili su na Maksimiru Slaven Belupo s 3-0 (2-0).

Dinamo je došao u vodstvo autogolom Parackog u 11. minuti, koji je nespretnom reakcijom svladao svog vratara. U 44. minuti je Angelo Henriquez odlično pucao glavom nakon ubacivanja Ćorića za 2-0. Konačnih 3-0 postavio je Rumunj Metel preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora u 77. minuti.

U drugoj utakmici dana igrači Splita ostvarili su uvjerljivu domaću 3-0 (3-0) pobjedu nad Istrom 1961. Split je poveo u 11. minuti pogotkom Bagarića. Na 2-0 je iz slobodnog udarca u 26. minuti povisio Blagojević, dok je konačnih 3-0 u 35. minuti svojim drugim pogotkom postavio Bagarić.