Hajduk-Osijek 3-0: Visoka pobjeda Bijelih za četvrto mjesto i odličnu najavu Slovana

Osijek je nakon ovog poraza ostao predzadnji

Nogometaši Hajduka s 3-0 su na svojem terenu pobijedili Osijek u sedmom kolu Prve hrvatske nogometne lige. Zahvaljujući osvojenim bodovima, Bijeli su napredovali na četvrtu poziciju na tablici, dok je Osijek ostao predzadnji.

Odlična najava

Splitska momčad visokom pobjedom je odlično najavila utakmicu u četvrtak kada će na svojem terenu igrati protiv Slovana udoigravanju Europske lige i pokušati preokrenuti prednost od 1-0 koju češka ekipa ima iz prve utakmice.

Golovi u završnici

Hajduk je poveo pogotkom Malokua u 18. minuti, a ostala dva gola postignuta su na samom kraju utakmice. Prvo je Caktaš u 87. minuti povisio na 2-0, a konačnih 3-0 postavio je Bencun u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Na ljestvici vodi Dinamo sa 13 bodova, Rijeka i Split imaju po 11, a Hajduk, Istra i Inter po 10 bodova. Na začelju je Zagreb s tri boda.