Inter-Dinamo 2-2: Modri nadoknadili dva gola minusa i osvojili bod u Zaprešiću

Dinamov Hodžić i Interov Nestorovski i dalje dijele prvo mjesto najboljih strijelaca

03.10.09.2015., SRC Zapresic, Zapresic - MAXtv 1. HNL, 12. kolo, NK Inter Zapresic - GNK Dinamo. Tomislav Mazalovic.

Nogometaši zagrebačkog Dinama odigrali su 2-2 na gostovanju u Zaprešiću kod Intera u Prvoj hrvatskoj nogometnoj ligi. Iako su u susret ušli kao veliki favorti, Modri su jako loše započeli utakmicu i već u 8. minuti gubili 2-0, no do kraja susreta su uspjeli izbjeći poraz.

Po jedan gol u utakmici postigli su Dinamov Armin Hodžić i Interov Ilija Nestorovski tako da njih dvojica i dalje dijele prvo mjesto najboljih strijelaca, sada svaki s po osam golova.

Inter je na svojem terenu poveo već u šestoj minuti golom Dejana Čabraje, a Nestorovski je postavio 2-0 malo više od pola sata kasnije. Modri su uspjeli smanjiti na 2-1 u sudačko nadoknadi prvog poluvremena, pogodak iz jedanaesterca postigao je Junior Fernandes. U drugom poluvremenu Dinamo je zaigrao opasnije, a u 49. minuti Hodžić je izjednačio na 2-2.