Nekad je nužno odabrati stranu

Inter s igračem manje, te Brozovićem i Perišićem u sastavu, stigao do 1-0 pobjede kod Bologne

Milanska momčad sada je prva s bodom prednosti ispred Rome, koja igra u srijedu

Inter Milan's Croatian midfielder Ivan Perisic controls the ball during the Italian Serie A football match between Palermo and Inter Milan at the Barbera Stadium in Palermo on October 24, 2015. AFP PHOTO / FILIPPO MONTEFORTE

U prvom susretu 10. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na gostovanju pobijedio Bolognu 1-0 preuzevši vodstvo na ljestvici.

Inter je do pobjede došao s igračem manje nakon što je u 60. minuti isključen Felipe Melo. Pogodak odluke zabio je Mauro Icardi u 67. minuti.

Brozović odigrao cijelu utakmicu

Za Inter su nastupila obojica hrvatskih reprezentativaca. Marcelo Brozović je odradio svih 90 minuta, dok je Ivan Perišić na terenu proveo 74. minute.

Ovom pobjedom Inter je preuzeo vodstvo na ljestvici sa 21 bodom. Na drugom mjestu s bodom i utakmicom manje nalazi se Roma, a zatim slijede Napoli, Fiorentina i Lazio sa po 18 bodova, ali i susretom manje.