Inter-Split 0-0: Splićani nisu uspjeli pobijediti pa Dinamo ostaje na prvom mjestu

Split i Dinamo su bodovno izjednačeni, ali Modri imaju bolju gol razliku

Nogometaši Splita odigrali su 0-0 na gostovanju kod Intera u Zaprešiću u četvrtom kolu Prve hrvatske nogometne lige i propustili zasjesti na čelo tablice. Sada su s osam bodova izjednačeni s prvoplasiranim Dinamom koji ima bolju gol razliku.

U 71. minuti igrač Intera Josip Šoljić je skrivio jedanaesterac i isključenje, no Splitov napadač Slavko Blagojević je promašio s bijele točke. U 81. minuti Inter je imao šansu čak i za pobjedu, ali je Čeliković pogodio vratnicu.