Nekad je nužno odabrati stranu

Liverpool u 'bilićevskom' preokretu do pobjede, Benteke zabio u 95. minuti (iz prilično sumnjivog jedanaesterca)

Odličnu utakmicu u obrani Liverpoola odigrao je Dejan Lovren

Liverpool's Zaire-born Belgian striker Christian Benteke (R) is fouled in the area by Crystal Palace's Irish defender Damien Delaney leading to a penalty that Benteke converts during the English Premier League football match between Crystal Palace and Liverpool at Selhurst Park in south London on March 6, 2016.
Liverpool won the game 2-1. / AFP / GLYN KIRK / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  /

Nogometaši Liverpoola kao da su bili nadahniti jučerašnjim preokretom West Hama kod Evertona, kad je Bilićeva momčad od 0:2 došla do pobjede 3:2 u sudačkoj nadoknadi. Kloppova momčad, za koju je cijelu utakmicu odradio hrvatski reprezentativac Dejan Lovren, napravila je preokret u gostima kod Crystal Palacea.

Domaćin je vodio 1:0 golom Ledleya u 48. minuti, a od 62. imao igrača više nakon drugog žutog kartona Davida Milnera. No, uporni redsi su uspjeli doći do sva tri boda u Selhurst Parku. U 72. minuti je izjednačio Firminio, a pobjedu je osigurao Christian Benteke u petoj minuti sudačke nadoknade, iz, mora se reći, sumnjivo dosuđenog jedanaesterca.

Kontakt Damiena Delaneya i Bentekea sudac je prosudio za najstrožu kaznu.

Sjajni Lovren

Dejan Lovren odigrao je sjajno u obrani Liverpoola, statističke brojke to potvrđuju, a na službenom Twitteru kluba njegovu izvedbu označili su “kolosalnom”.