Ljudi, u finalu smo svjetskog prvenstva

Presudan gol dao je Mario Mandžukić

Teško se oteti euforiji, Hrvatska je zbilja u finalu svjetskog prvenstva. Utakmica s Engleskom nije počela idealno. U petoj minuti zabio je Kieran Trippier za njihovih 1:0, a zatim su Englezi imali nekoliko izglednih šansi koje, srećom, nisu prošle.

Telesportova analiza slijedi uskoro

Dugo ih nismo uspjeli stići, tek u 32. minuti prvi put smo zabili stativu, ali nije prošlo. Izjednačili smo tek u 69. minuti, teško prepričljivim golom Ivana Perišića i od tada smo preuzeli igru.

Presudni gol zabio je Mandžukić, u 109. minuti, nakon prilično senzacionalne lopte koju mu je nabacio Ivan Perišić. Zbilja je sada teško oteti se euforiji i bilo što suvislo reći, no Telesport je odmah objavio brzinsku analizu ove senzacije. Možete je pročitati ovdje.