Ovdje pogledajte Mandžukićev prvijenac za Juventus protiv Lechije iz Gdanjska (za koju je nastupio Maloča)

Prvak Italije je slavio s 2-1, a hrvatski napadač bio je strijelac drugog gola

Napadač hrvatske reprezentacije i od ovog ljeta nogometaš talijanskog Juventusa Mario Mandžukić postigao je prvi pogodak u dresu aktualnog prvaka Italije protiv poljske Lechije iz Gdanjska. Torinski klub slavio je u prijateljskoj utakmici s 2-1, a Mandžukić je postigao drugi i pobjedonosni gol za svoju ekipu u 90. minuti.

Nastupio i Maloča

Utakmicu je hrvatski napadač započeo na klupi, a u igri je bio od početka drugog poluvremena. U susretu je nastupio još jedan hrvatski nogometaš, novi član poljskog sastava, a bivši hajdukovac Mario Maloča koji je također utakmicu započeo na klupi za pričuve, a na travnjak je ušao u 65. minuti.

Golovi u završnici

Juventus je poveo u četvrtoj minuti pogotkom Paula Pogbe, a na sljedeća dva gola čekalo se do same završnice susreta. Prvo je Lechija izjednaqčila golom Adama Bukse u 82., a Mandžukić je donio pobjedu Juventusu u zadnjpj minuti utakmice.