Nekad je nužno odabrati stranu

Novi uspjeh Slavena Bilića i West Hama. Izbacili su Liverpool iz FA kupa u posljednjim trenucima produžetka

U osmini finala londonska momčad igrat će protiv Blackburna

West Ham United's Croatian manager Slaven Bilic looks on ahead of the English FA Cup fourth round replay football match between West Ham United and Liverpool at The Boleyn Ground in Upton Park, east London, on February 9, 2016. / AFP / GLYN KIRK / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  /

Nogometaši West Hama plasirali su se u osminu finala FA kupa nakon što su u ponovljenoj utakmici četvrtog kola na svom stadionu pobijedili Liverpool pogotkom u posljednjim sekundama produžetka.

Igrači hrvatskog trenera Slavena Bilića su poveli pogotkom Michaila Antonija u 45. minuti nakon dodavanja Ennera Valencije. Momčad njemačkog trenera Jürgena Kloppa izjednačila u trećoj minuti nastavka osnovnog dijela utakmice lukavim slobodnim udarcem Philippea Coutinha.

Osmina finala 21. veljače

Nakon 1-1 u 90 minuta, zaigrani su produžeci, a pobjednički pogodak za domaćine, i dvoboj osmine finala FA kupa kod drugoligaša Blackburna 21. veljače, postigao je Angelo Ogbonna u prvoj minuti sudačke nadoknade produžetka nakon ubačaja Dmitrija Payeta.

Bio je to već četvrti ogled Hammersa i Redsa ove sezone i Liverpool niti jednom nije slavio. West Ham je u prvenstvu upisao dvije pobjede (3-0, 2-0), prvi susret u FA kupu je završio 0-0, a sada je West Ham pobijedio nakon produžetaka.