Osijek do boda protiv Rijeke (1-1), koja sada ima dva više od Dinama i tri od Hajduka

Hajduk je s 4-0 u Splitu pobijedio Inter iz Zaprešića

02.08.2015., Rijeka - 4. kolo MaxTV Prve HNL: HNK Rijeka - NK Lokomotiva. Roman Bezjak.

Nogometaši Rijeke imaju samo dva boda više od drugoplasiranog Dinama nakon što su u 17. kolu Prve HNL odigrali 1-1 kod Osijeka. Vodeća momčad prvenstva još ne zna za poraz, ostvarivši devet pobjeda i osam remija.

Momčad trenera Matjaža Keka povela je pogotkom Romana Bezjaka u 45. minuti. Slavlje za većinu od 200 gledatelja u Gradskom vrtu (sudio Matoc iz Zaprešića) donio je u sedmoj minuti sudačke nadoknade Mile Škorić iz jedanaesterca, nakon što je dvije minute ranije, Filip Bradarić napravio prekršaj u kaznenom prostoru.

Natopljeni teren na Poljudu

Hajduk je u Splitu pobijedio Inter 4-0 (3-0), te su Splićani prekinuli niz od dva poraza. Hajduk je na kišom natopljenom terenu stadiona Poljud (4000 gledatelja) bio uvjerljiv pogocima Sušića (23), Tudora (43), Bencuna (45+1) i Roguljića (90+3).

Rijeka ima 35 bodova na prvom mjestu, Dinamo 33, a Hajduk 32.