Nekad je nužno odabrati stranu

Pogledajte pogodak kojim je Vedran Ćorluka donio bod svojem Lokomotivu u moskovskom derbiju

Lokomotiv i dinamo su odigrali 1-1 u trećem kolu ruskog prvenstva

Hrvatski reprezentativni branič Vedran Ćorluka postigao je jedini gol za svoj Lokomotiv u moskovskom derbiju s Dinamom. Utakmica je završena 1-1, a poveo je Dinamo u 45. minuti golom Grigorija Morozova. U toj situaciji 29-godišnji hrvatski nogometaš je slabije reagirao. No, zato se iskupio u 65. minuti kada je neobranjivo zatresao mrežu, a snimku vam donosimo malo niže.

Lokomotiv je treći, a Dinamo 10.

Nakon Ćorlukinog gola nogometaši Dinama su se žalili zbog zaleđa, no sudac nije uvažio njihove prigovore, a rezultat 1-1 stajao je na semaforu do kraja utakmice.

To je bio peti gol Ćorluke u dresu Lokomotiva koji nakon tri odigrana kola ima sedam bodova i nalazi se na trećem mjestu na tablici. Lokomotiv je 10., a prvi i drugi su Zenit i CSKA s po devet bodova.