Novi potop Josea Mourinha: Southampton usred Londona razbio Chelsea 3-1

Mourinhova momčad, aktualni prvaci, sada su tek na 16. mjestu tablice

Southampton's Northern Irish midfielder Steven Davis celebrates scoring their first goal during the English Premier League football match between Chelsea and Southampton at Stamford Bridge in London on October 3, 2015. AFP PHOTO / JUSTIN TALLIS

RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.

U zadnjoj utakmici dana u engleskoj Premier ligi nometaši Southamptona svladali su na gostovanju Chelsea 3-1 i dodatno produbili krizu aktualnog prvaka. Sada momčad Josea Mourinha nakon osam odigranih kola ima tek osam bodova i nalazi se na 16. mjestu prvenstvene ljestvice.

U utakmici su nogometaši Chelseaja uspjeli prvi povesti, u desetoj minuti poentirao je Willian, ali nakon toga nisu opravdali status favorita. Southampton je izjednačio dvije minute prije kraja prvog poluvremena pogotkom Davisa.

Vodstvo ekipi Ronalda Koemana donio je Mane u 60. minuti, a 12 minuta kasnije Pelle je postavio konačnih 1-3. S ova tri boda Southampton se izjednačio s Evertonom i Tottenhamom, ali te momčadi tek u nedjelju igraju svoje utakmice ovog, osmog, kola.