Sulić je odigrao još jednu izvrsnu utakmicu, Pivovarni Laško zabio je osam golova

Mađarski sastav je već na poluvremenu imao šest golova viška

U susretu 7. kola rukometne Lige prvaka Veszprem je na gostovanju u Celju pobijedio Pivovarnu Laško 30-27, a najbolji igrač utakmice bio je hrvatski rukometaš Renato Sulić s osam postignutih golova.

Mađarski sastav je već na poluvremenu imao šest golova viška (17-11), a potom je u nastavku rutinski priveo posao kraju. Veszpremu je to bila peta pobjeda, a Celjanima šesti poraz.

PPD Zagreb peti

Veszprem su do pobjede predvodili Sulić s osam, te Momir Ilić sa sedam golova. Hrvatski rukometaš Ivan Slišković je dodao jedan pogodak, U slovenskim redovima najefikasniji su bili Luka Žvižej sa šest, te Žiga Mlakar i Miha Zarabec sa po četiri gola, dok je naš Šime Ivić dodao tri gola.

Nakon sedam kola na ljestvici vodi PSG sa 12 bodova, Veszprem je drugi s bodom manje, a treću pozciju drži Flensburg-Handewitt sa 10 bodova, Kiel je četvrti s osam bodoma, a PPD Zagreb drži petu poziciju sa šest bodova. Slijede Wisla Plock (5), Celje PL (2) i Bešiktaš (2).