Zagreb-Dinamo 0-2: Armin Hodžić s dva gola doveo Modre na vrh tablice

Drugoplasirani Split i treća Istra uskoro mogu ponovno preskočiti Zagrepčane

Nogometaši Dinama, aktualni prvaci Hrvatske, pobijedili su s 2-0 na gostovanju Zagreb u četvrtom kolu Prve hrvtske nogometne lige i barem privremeno preuzeli vrh prvenstvene tablice. Dinamo je sada s osam bodova na čelu HNL-a, drugoplasirani Split ima bod manje, a treća Istra njih šest. No, te momčadi još moraju odigrati svoje utakmice četvrtog kola domaćeg prvenstva.

Po gol u svakom poluvremenu

Heroj u momčadi Dinama bio je 21-godišnji napadač Armin Hodžić koji je postigao oba pogotka u susretu. Prvi gol je postigao u 13. minuti, a drugi za konačnih 0-2 u 72. minuti.

U subotu su na rasporedu dvije utakmice HNL-a. Istra gostuje kod Osijeka, a Split kod Intera. Ako Istra i Split osvoje po tri boda, Dinamo će ponovno biti treći.