Aston Villa - QPR 3-3: Kranjčaru 52 minute u remiju Queens Park Rangersa

Heroj Aston Ville je trostruki strijelac Benetike

Nogometaši Queens Park Rangersa osvojili su bod na gostovanju kod Aston Ville u 32. kolu engleske Premierlige, a hrvatski nogometaš Niko Kranjčar u dresu QPR-a igrao je do 52. minute. Nakon ovog remija Rangersi imaju 26 bodova i nalaze se na 18. mjestu tablice, u zoni ispadanja, dok je Aston Villa 16.

Susret je bolje otvorio QPR koji je poveo pogotkom Matta Phillipsa u 7. minuti, a nakon toga na scenu je stupio belgijski reprezentativac Christian Beneteke koji je pogocima u 10. i 33. minuti preokrenuo rezultat.

U drugom poluvremenu vidjeli smo bolju igru Rangersa koji su preko Clinta Hilla u 55. minuti izjednačili rezultat, a u 78. golom Charlieja Austina poveli 3:2, no konačnih 3:3 postavio je svojim trećim golom Beneteke u 83. minuti.

Kranjčar je u 35. minuti zaradio žuti karton, a pozornost je na sebe skrenuo i trener Aston Ville Tim Sherwood kojega je nešto u jednom trenu jako razljutilo. Pogledajte video: