Bilićev West Ham drugi put zaredom poražen na svojem stadionu, Kramarić ponovno na klupi

Bournemouth je s 4-3 pobijedio Bilićeve nogometaše

Nogometaši West Hama, koje vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, izgubili su na svojem terenu od novog prvoligaša Bournemoutha 4-3. To je drugi uzastopni poraz na domaćem terenu za Bilićev tim koji je sezonu otvorio velikom pobjedom kod Arsenala.

U utakmici s čak sedam golova Bournemouth je u prvom poluvremenu dominirao i postigao dva gola, a na bolju igru West Hama trebalo se čekati do početka drugog dijela. Tada je, u periodu od pet minuta, Bilićeva ekipa izjednačila na 2-2, no to joj nije previše pomoglo jer su gosti uspjeli postići dva nova gola tako da je u 80. minuti rezultat bio 2-4. Do kraja utakmice West Ham je uspio tek postići treći gol, ali ne i spasiti se poraza.

Heroj u momčadi Bornemoutha bio je napadač Callum Willson koji je postigao tri gola.

Leicester je odigrao s Tottenhamom 1-1, a za tu momčad je hrvatski napadač Andrej Kramarić cijeli susret proveo na klupi za pričuve, gdje je bio i u prve dvije utakmice svojeg kluba u Premier ligi. Identičnim rezultatom završene su utakmice Sunderlanda i Swanseaja te Norwicha i Stokea, a Crystal Palace je s 2-1 pobijedio Aston Villu.

REZULTATI 3. KOLA,

Subota:

Manchester United – Newcastle United 0-0

Sunderland – Swansea City 1-1 (Defoe 62 / Gomis 45+3)

Crystal Palace – Aston Villa 2-1 (Dann 71, Sako 88 / Souare 77-ag)

West Ham United – Bournemouth 3-4 (Noble 48-11m, Kouyate 53, Maiga 82 / Wilson 11, 28, 79-11m, Pugh 66)

Norwich City – Stoke City 1-1 (Martin 28 / Biram Diouf 11)

Leicester City – Tottenham Hotspur 1-1 (Mahrez 82 / Ali 81)