Bojan Bogdanović i Mario Hezonja ponovno su imali zapažene partije za svoje momčadi u NBA ligi

Bogdanović je spasio Netse i odvukao ih u produžetak

NEW YORK, NY - APRIL 25:  #44 of the Brooklyn Nets attempts to drive past teammate Brook Lopez #11 and Kyle Korver #26 of the Atlanta Hawks during the first round of the 2015 NBA Playoffs at Barclays Center on April 25, 2015 in the Brooklyn borough of New York City. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and/or using this photograph, user is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement.   /AFP

Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović postigao je 17 koševa za 33 minute u igri, a njegova dva pogođena slobodna bacanja donijela su Netsima produžetak u kojem je Brooklyn sa 121:120 nadigrao domaći Denver.

Iako je Bogdanović spasio svoje Netse u regularnom dijelu susreta, junak utakmice za Brooklyn bio je centar Brook Lopez koji je u posljednjoj sekundi susreta u napadu svoje momčadi, pri rezultatu 120:119 za Denver nadskočio centra Denvera i 0.4 desetinke sekunde prije kraja ubacio u koš promašeni pukušaj svog suigrača Shanea Larkina.

Hezonja postigao 12 poena

“Mi se nikad ne predajemo. Malo smo se ohladili na kraju osnovnog dijela utakmice i u produžetku, ali nastavili smo se boriti. Za nas nije bilo mjesta odustajanju”, kazao je nakon sraza Lopez.

Drugu utakmicu zaredom u početnoj petorci Orlanda našao se Mario Hezonja koji je, u porazu svoje momčadi od Phoenixa 84:102, za 33 i pol minute u igri postigao 12 koševa uz četiri skoka i dvije asistencije.

Poražena je i Minnesota na gostovanju kod Milwaukeeja sa 101:116. Damjan Rudež je odigrao 16 i pol minuta u dresu Timberwolvesa te postigao jednu tricu, uz šut 1/6 te dva skoka i jednu asistenciju.

NBA rezultati, 4.3:

Denver – Brooklyn 120:121 (pro.)

(Bojan Bogdanović 33:14 min, 17 koševa, 2 skoka, 2 asista)

Orlando – Phoenix 84:102

(Mario Hezonja 33:36 min, 12 koševa, 4 skoka, 2 asista)

Milwaukee – Minnesota 116:101

(Damjan Rudež 16:29 min, 3 koša, 2 skoka, 1 asist)

4. Denver 24 38 .387 18

5. Minnesota 19 43 .306 23