Brazil bez Neymara i uz sjajan gol Silve osigurao četvrtfinale Copa Americe

Selecao će u četvrtfinalu igrati s Paragvajom, dok će Argentina igrati s Kolumbijom

Brazil's defender Thiago Silva (4-R) celebrates with teammates after scoring against Venezuela during their 2015 Copa America football championship match, at the Estadio Monumental David Arellano in Santiago, on June 21, 2015.  AFP PHOTO / MARTIN BERNETTI

Pobjedom protiv Venezuele 2:1 Brazil je izborio četvrfinale Copa Americe gdje će igrati s Paragvajom. Oslabljeni Selecao (Neymar kažnjen s četiri utakmice zbog incidenta protiv Kolumbije) u vodstvo je doveo branič Thiago Silva. Robinho, koji je igrao umjesto Barcelonine zvijezde, ubacio je iz kornera, a Silva je volejom loptu pospremio u mrežu.

Argentina s Kolumbijom

Roberto Firmini povećao je vodstvo u 51. minuti poslije dodavanja Williana. Konačan rezultat postavio je Miku šest minuta prije kraja utakmice. Osim Brazila u četvrfinale plasirala se i Messijeva Argentina koju čeka težak posao protiv Kolumbije.