Chelsea pobijedio Newcastle 5-1, ali zabrinjavaju ozljede dvojice igrača

U utorak londonski klub igra Ligu prvaka kod PSG-a

Chelsea's Brazilian-born Spanish striker Diego Costa wears a protective face mask during the English Premier League football match between Chelsea and Newcastle United at Stamford Bridge in London on February 13, 2016.  / AFP / GLYN KIRK / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  /

U 26. kolu engleskog Premiershipa u subotu je Chelsea u svojoj najboljoj utakmici ove sezone upisao najuvjerljiviju pobjedu, svladavši na domaćem terenu Newcastle sa 5-1.

Za Chelsea dva je pogotka zabio Pedro, a po jedan su dodali Diego Costa, Willian i Bertrand Traore. Utješni gol za Newcastle postigao je Andros Townsend u 90. minuti.

Ozljede Oscara i Terryja

Slavlje dolaska do 12. mjesta u prvenstvu pokvarile su ozljede kapetana Johna Terryja i Oscara. Dok Oscar nije ni igrao zbog bolova u listu, Terry je napustio igru nešto prije poluvremena. Chelsea u utorak u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka gostuje kod PSG-a.