Dinamo završio pripreme u Sloveniji, Krznar vodio momčad za koju je Rog zabio prvijenac

Marko Rog postigao je svoj prvi pogodak za Dinamo i njime postavio konačnih 2-2

09.11.2014., stadion u Kranjcevicevoj, Zagreb - MAXtv 1. HNL, 15. kolo, NK Zagreb - GNK Dinamo. Soudani. Photo: Sanjin Strukic/PIXSELL

Nogometaši Dinama odigrali su u nedjelju posljednji pripremni dvoboj za nadolazeću sezonu. U utakmici protiv ukrajinske Zorje, koja je završila rezultatom 2-2, utakmicu je vodio Damir Krznar.

Dva puta je hrvatski prvak hvatao rezultatski manjak protiv četvrtoplasirane momčadi ukrajinskog prvenstva u prošloj sezoni u ogledu igranom u Murskoj Soboti.

Rezultat je prvi promijenio Khomčenovskij u 53. minuti. Zabio je s nekih 14 metara udarcem pri čemu je lopta promijenila putanju udarivši jednog od igrača u polju, a Dinamo je izjednačio preko Soudanija sa vrha šesnaesterca samo dvije minute kasnije. Uslijedila je promjena gotovo cijelog Dinamovog sastava i pritisak zagrebačke momčadi. U trenucima kada se očekivao gol hrvatskog prvaka Zorja je povela preko Lipartije, a konačnih 2-2 postavio je novopridošli Marko Rog.