Drugi, pa što? Nikad nismo bili ponosniji

Hrvatska je u finalu od Francuske izgubila 4:2

Izgubili smo, dakle, u finalu. Prvo je, u 17. minuti, pao gol nakon udarca Varanea, loptu je nažalost zadnji dirao Mandžukić. Onda je u 29. minuti Perišić bio fantastičan za 1:1. Primio je loptu na petnaestak metara i pogodio.

Zatim smo u 38. minuti primili penal. Pucao je Griezmann, a Subašić nije uspio.

Na poluvremenu je svejedno izgledalo kao da ćemo ih rasturiti, bez obzira na to što je rezultat bio 2:1. Realno, bili smo bolji, no onda se naprosto nešto dogodilo. U 59. minuti Mbappé je prošao po desnoj strani, ubacio do Griezmanna koji je nabacio Pogbi. Prvi šut otišao mu je u blok, ali iz drugog pokušaja je uspio i zabio za 3:1. Onda smo, u 65. minuti primili još jedan, zabio ga je Mbappé.

Telesport će vrlo brzo imati analizu

Nakon 4:1, malu nadu vratio nam je Mandžukić s maestralnom akcijom koju je teško opisati, možda najbolje da pogledate sami:

Telesport je odmah nakon utakmice objavio prvu, brzinsku analizu. Možete je pročitati ovdje.