Hezonja je bio učinkovit i atraktivan u pobjedi Orlanda (a slavili su i Bogdanovićevi Netsi)

Hezonja je ubacio 11, a Bogdanović 12 poena. Nastupio je i Rudež no bez učinka.

Klubovi trojice hrvatskih košarkaša igrali su utakmice NBA lige u noći na utorak pri čemu su pobjede, uz solidan doprinos naših reprezentativaca, upisali Orlando Magic i Brooklyn Netsi, dok su Minnesota Timberwolvesi nastavili s rezultatima koji će ju krajem osnovnog dijela sezone poprilično teško učiniti sudionicima doigravanja za prsten prvaka.

Mario Hezonja odigrao je zapaženu ulogu u gostujućoj pobjedi Magica kod New York Knicksa te je u konačnih 107-99 sudjelovao sa jedanaest poena (5-8 iz igre), tri skoka i dvije asistencije. Proveo je 19 minuta u igri.

Boston ne zaboravlja

Koš više od Hezonje postigao je Bojan Bogdanović, a imao je i dvije uhvaćene lopte, u iznenađujućoj pobjedi Netsa u United centru u kojem su domaći Chicago Bullsi poraženi rezultatom 102-105. Pogodio je pet od osam pokušaja iz igre u 27 minuta akcije.

Ovacije publike u TD Gardenu dobio je Kevin Garnett u kojem su Timberwolves poraženi od Boston Celtica, kluba u kojem je igrao od 2007. do 2013. godine i s kojim je u 2008. postao prvak lige. U ovoj utakmici Garnett nije nastupio, ali jest zato Damjan Rudež i to u njenih deset minuta. Nije niti pokušao gađati koš i sve što je od važnije statistike hrvatski reprezentativac sakupio bila je jedna osobna pogreška u porazu 99-113.