Hezonja se, dan nakon utakmice karijere u NBA ligi, vratio u prosječnost. Bogdanovićevi Netsi nižu poraze

Hezonja je ubacio četiri, a Bogdanović osam poena u porazima svojih momčadi

Dan nakon što je odigrao najbolju utakmicu karijere u NBA ligi i pomogao momčadi upisati prvu pobjedu nakon osam uzastopnih izgubljenih utakmica, Mario Hezonja se vratio u vlastiti statistički prosjek, a njegov Orlando Magic upisao je novi poraz.

Na gostovanju u AT&T Centru Orlando je upisao 26. poraz u 47. utakmici sezone, očekivano od San Antonio Spursa predvođenih s 28 poena LaMarcusa Aldridgea, ali i sjajnom dionicom Pattyja Millsa koji je u slavlje ugradio 22 koša. Hrvatski košarkaški reprezentativac utakmicu je završio s četiri ubačena koša nakon što je iz igre, u kojoj je proveo 29 minuta, gađao 2-8. Završilo je 107-92 za domaćina.

Pobjede Cavsa i Thundera

Nimalo uvjerljivi nisu niti košarkaši Brooklyn Netsa koji su u noći na utorak poraženi u domaćoj dvorani od Detroit Pistonsa, a bilo je 100-105. Baš kao i Magicu, i njima je ovo deveti poraz u posljednjih deset utakmica, no njihov omjer 12-37 samo najveće optimiste može natjerati da vjeruju u doigravanje za naslov prvaka. U sivilo cijele momčadi uklopio se i Bojan Bogdanović koji je 25 minuta iskoristio za osam poena i tri uhvaćene lopte. U susretu kojim je dominirao Andre Drummond (21 koš, 18 asistencija) iz igre je gađao 3-9.

Spomenimo i pobjedu Cleveland Cavaliersa. Vodeća momčad Istočne konferencije odigrala je produžetak kod Indiana Pacersa i uz 24 poena, 12 skokova i šest asistencija LeBrona Jamesa slavila 111-106.

Slavili su i Oklahoma City Thunderi i to 114-98 protiv Washington Wizardsa. Sedmi triple-double u sezoni ostvario je Russell Westbrook (17 poena, 13 skokova i 11 asistencija), dok je Kevin Durant predvodio sve strijelce utakmice s 28 koševa