I ovaj je Dinamov suparnik iz Lige prvaka stigao do pobjede

Olympiakos je na ovoj utakmici propustio dva kaznena udarca

FC Dnipro' Ukrainian midfielder Ruslan Rotan (R) and Olympiacos' Serbian midfielder Luka Milivojevic go for a header during the UEFA Europa League Round of 32 football match Olympiacos vs Dnipro in Athens on February 26, 2015. AFP PHOTO / ARIS MESSINIS

Nogometaši Olympiakosa postigli su oba pogotka u posljednje dvije minute dvoboja 2. kola grčkog prvenstva te svladali domaći Levadiakos s 2-0.

Suparnik zagrebačkog Dinama u skupini F Lige prvaka dugo se mučio u pokušaju slamanja otpora momčadi iz Livadee, propustili su realizirati čak dva kaznena udarca, Dossevi u 81. i Dominguez u 85. minuti, ali su na kraju stigli do pobjede i nova tri boda za ostanak na vrhu ljestvice.

Milivojević i Fortounis

Srpski veznjak Luka Milivojević donio je vodstvo Olympiakosu u 89. minuti, a Fortounis je u prvoj minuti sučevog vremena potvrdio pobjedu grčkog prvaka.

Dinamo će protiv Olympiakosa igrati utakmice u 3. i 4. kolu skupine F. Hrvatski prvak će dočekati Olympiakos na Maksimiru 20. listopada, a gostovati u Pireju 4. studenog.