Istra 2-1 pobijedila Lokomotivu, a trener Pamić upozorava da mjesecima nisu dobili plaće

Trener Istre tvrdi da Amerikanac Michael Glover ne ispunjava obveze

U dvoboju 11. kola Prve HNL, u Puli su nogometaši Istre 1961 svladali zagrebačku Lokomotivu s 2-1 (1-1).

Gosti su poveli pogotkom Franka Andrijaševića u 26. minuti, a tri minute prije kraja prvog dijela iz gužve je izjednačio Nikola Žižić. U 87. minuti je igrač Lokomotive Marko Kolar pogodio vratnicu, da bi u posljednjim trenucima susreta Stefan Nikolić donio Puljanima pobjedu.

Vlasnik ne ispunjava obveze

Igrači trenera Igora Pamića odigrali su utakmicu i pobijedili, u sjeni izjava svog trenera koji je objavio kako u klubu nisu dobili plaće već nekoliko mjeseci. Tvrdi Pamić da novi vlasnik Michael Glover ne ispunjava svoje obveze.
“Bez plaće smo već mjesecima. Igrači su u tri mjeseca imali plaćen jedan dan. Moji treneri i oružari nemaju plaću od ožujka. Ja sam posljednju plaću dobio za travanj – otkrio je Pamić za 24 sata.