Iz Benfice se ispričali zbog bakljade svojih navijača na stadionu Atletica

Portugalski navijači bakljom su pogodili dvogodišnje dijete

Iz portugalskog kluba Benfica ispričali su se španjolskom Atleticu zbog bakljade za koju su odgovorni njihovi navijači tijekom susreta tih klubova u Ligi prvaka u srijedu. Na službenoj stranici lisabonske momčadi stoji: “Žalimo zbog incidenta za koji je odgovorna manjina navijača. Upućujemo ispriku Atlatico Madridu i njegovim navijačima”.

Pobjedu zasjenio incident

Baklje su navijači Benfice bacali na dijelove terena s domaćim gledateljima, a španjolski list AS javio je da je pogođeno i jedno dvogodišnje dijete. Benfica je, inače, iznenadila Atletico Madrid s 2-1. Atletico je poveo u golom Angela Corree u 23. minuti, a izjednačio je Nicolas Gaitan u 36. minuti. Benfica je u 52. minuti u potpunosti okrenula rezultat, a strijelac drugog gola bio je Goncalo Guedes. Atletico je protiv portugalskih klubova odigrao čak 16 utakmica, a zanimljivo večeras je tek prvi put igrao protiv Benfice.