Juventus-Lazio 2-1: Juve nakon produžetaka osvojio talijanski Kup i duplu krunu

Pobjedu je Juventusu donio Matri u 97. minuti

Juventus' forward Alessandro Matri (2ndR - white) celebrates with Juventus' midfielder from Chile Arturo Vidal and teammates after scoring during the Italian Tim Cup final match (Coppa Italia) between Juventus and Lazio on May 20, 2015 at the Stadio Olimpico in Rome.      AFP PHOTO / ANDREAS SOLARO

Juventus je osvojio Kup i tako stigao do duple krune. Nogometaši Massimiliana Allegrija u finalu talijanskog Kupa su nakon produžetaka svladali Lazio i tako stigli do velikog uspjeha. Podjećamo, Juve ove sezone može osvojiti i Ligu prvaka, natjecanja u čijem ćće mu finalu protivnik biti Barcelona.

Juventus je slavio rezultatom 2-1, ali tek nakon produžetaka. Prvi u susretu poveli su nogometaši Lazija, već u četvrtoj minuti, a gol je postigao Radu. Juventus je izjednačio sedam minuta kasnije preko Chiellinija, a s 1-1 je i završen regularan dio utakmice.

Do pobjedničkog pogotka nogometaši kluba iz Torina stigli su u 97. minuti, a strijelac je bio Matri.