Pogledajte Mandžukićev gol protiv Lazija u talijanskom Superkupu

Mandžukić je zabio golove u Supekupovima tri različite zemlje

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić postigao je vodeći pogodak za Juventus protiv Lazija u talijanskom Superkupu koji se igrao u Šangaju. Gol je postigao glavom nakon centaršuta Stephana Lichtsteinera u 69. minuti. Juventus je na kraju osvojio Superkup pobjedom od 2-0. Konačan rezultat postavio je Paulo Dybala u 73. minuti. Njemu je, kao i Mandžukiću to bio prvi nastup na službenoj utakmici za Juventus.

Mandžukić je i prošlu sezon u otvorio golom u Superkupu. Tada je bio strijelac za pobjedu Atletica protiv Real Madrida. Hrvatski reprezntativac je, inače, zabiojao u Superkupovima tri različite zemlje. Uz dvije navedene zabio je i u Njemačkoj.

“Osjećam li pritisak što trebam zamijeniti Teveza? Ne, nikako. U Bayernu sam navikao na veliku konkurenciju među napadačima. Ja sam Mandžukić i vjerujem u sebe. Pustite me igrati, siguran sam da ću imati sjajnu sezonu”, rekao je Mandžukić prije utakmice u razgovoru za Gazzetto dello Sport.