Mandžukićev Juventus je izborio polufinale Kupa (u kojem će igrati protiv Brozovićevog i Perišićevog Intera)

Prva utakmica na rasporedu je 27. siječnja

Nogometaši Juventusa plasirali su se u polufinale talijanskog Kupa nakon što su pogotkom Stephana Lichtsteinera i rezultatom 1-0 na gostovanju svladali rimski Lazio. U nastavku natjecanja čekaju ih ogledi protiv Intera koji je u utorak s 2-0 bio bolji od Napolija.

U reprizi prošlosezonskog finala ovog natjecanja nastupio je za torinsku momčad i Mario Mandžukić od 76. minute.

Drugi polufinalni par čine trećeligaš Alessandria i Milan koji će igrati 26. siječnja prvu, a uzvratnu utakmicu 1. ožujka. Juventus je domaćin prvog ogleda protiv Intera i to 27. siječnja. Uzvrat će se igrati 2. ili 3. ožujka.