Milan je u derbiju 20. kola Serie A pobijedio Fiorentinu 2-0 i to mu je tek druga pobjeda u posljednjih šest utakmica

Pogotke za domaće postigli su Bacca i Boateng

AC Milan's Colombian forward Carlos Bacca celebrates with teammates after scoring a goal during the Serie A football match between AC Milan and Fiorentina at the San Siro Stadium in Milan on January 17, 2016. / AFP / GIUSEPPE CACACE

U derbiju 20. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na San Siru pobijedio Fiorentinu 2-0 upisavši tek drugu pobjedu u posljednjih šest kola.

Domaćine je u vodstvo doveo Carlos Bacca u četvrtoj minuti utakmice, a pobjedu je potvrdio Kevin-Prince Boateng u 88. minuti. Hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić odigrao je cijeli susret za goste i uklopio se sivilo ‘viola’. Milan Badelj nije igrao zbog ozljede.

Poredak: Napoli 44, Juventus 42, Inter 40, Fiorentina 38, Roma 35, Milan 32…