Slaven Belupo-Dinamo 1-2: Modri preokretom slavili u Koprivnici i potvrdili drugo mjesto

U drugom poluvremenu pobjedu Dinamu je osigurao Angelo Henriquez

U prvoj utakmici 17. kola Prve HNL Dinamo je kao gost u Koprivnici svladao Slaven Belupo sa 2-1 (1-1).

Dinamo u Koprivnici

U 19. minuti Dinamo je ostao bez Armina Hodžića, koji je zbog ozlijede morao iz igre. Manjak prvog strijelca prvenstva bit će ozbiljan udarac i za široku klupu poput Dinamove. Malo kasnije domaći su poveli preko Delića (40), ali vrlo brzo Taravel (44) je uspio poravnati, da bi u drugom poluvremenu pobjedu Dinamu osigurao Henriquez (55).

Drugi Dinamo sada ima 33 boda, jedan manje uz utakmicu više od vodeće Rijeke, a četiri više od trećeg Hajduka. Slaven Belupo je ostao osmi sa 17 bodova, jednim manje od sedme Istre 1961, a četiri više od devetog Osijeka, te devet više od posljednjeg Zagreba.