Modrić zbog boli u kuku igrao samo 45 minuta u utakmici na kojoj je Ronaldo postavio novi rekord

Portugalac je zabio svim momčadima protiv kojih je igrao, osim Dinamu Zagreb

Luka Modrić

U prvoj subotnjoj utakmici 10. kola španjolske Primere, Real Madrid je s 3-1 pobijedio posljednje plasirani Las Palmas. Hrvatski reprezentativac Luka Modrić igrao je prvo poluvrijeme, a Mateo Kovačić nije ulazio u igru.

Modrić je zamijenjen u poluvremenu, jer je osjetio bol u kuku, kazao je trener Reala Rafael Benitez, a utakmicu je obilježio još jedan rekord Cristiana Ronalda. Pogotkom za 2-0 u 14. minuti, Portugalac je uspio zabiti pogodak svim momčadima (30) protiv kojih je igrao u Primeri.

A jedini klub protiv kojeg je igrao, a nije zabio pogodak, ostao je zagrebački Dinamo.