Monaco došao na drugo mjesto francuskog prvenstva, Subašić branio, Pašaliću posljednjih 20 minuta

Najbolji igrač utakmice bio je Joao Moutinho s pogotkom i asistencijom

Monaco's Croatian goalkeeper Danijel Subasic is about to throw the ball during the French L1 football match between Lorient (FCL) and Monaco (ASM) on May 23, 2015 at the Moustoir stadium in Lorient, western France. AFP PHOTO / JEAN-SEBASTIEN EVRARD

Nogometaši Monaca pobijedili su na gostovanju Lorient 2-0 probivši se na drugo mjesto francuskog prvenstva, a za goste nastupili su hrvatski nogometaši Danijel Subašić i Mario Pašalić.

Monaco je prelomio utakmicu u razmaku od 53. do 57. minute postigavši oba gola. Za 1-0 je zabio Thomas Lemar u 53. minuti na asistenciju Portugalca Joaoa Moutinha, a četiri minute kasnije Portugalac je potvrdio status igrača utakmice postigavši i drugi gol na utakmici.

PSG vodi s 21 bodom prednosti

Danijel Subašić je branio za Monaco, dok je Mario Pašalić ušao u igru u 69. minuti. Monaco je ovom pobjedom produžio niz bez poraza na osam susreta probivši se na drugu poziciju Ligue 1 s 36 boda, čak 21 bod manje od lidera Paris St Germaina. Na trećem mjestu je Angers sa 34 boda.