Nova snimka otkriva: Neymar podivljao na suigrače jer su neoprezno napadali Hrvatsku 5 minuta prije kraja

Neymar je suigračima govorio kako je bilo 1-0 i 5 minuta do kraja, pa nije bilo potrebe juriti u napad

Najbolji brazilski igrač Neymar naljutio se na igrače nakon izjednačenja, pokazuje nova snimka, jer je smatrao kako nije bilo potrebe da se nastavi napadati Hrvatsku.

Kamera je zabilježila Neymara kako žestoko gestikulira i viče: “Nije bilo potrebe da odete gore. 1-0 je, a ima još 5 minuta do kraja”.

Neymar je potpuno u pravu: jedan kut kamere s utakmice otkriva kako je, u trenutku hrvatskog napada za izjednačenje, sedam igrača Brazila stajalo u napadu, uvjereni kako mogu zabiti još jedan gol:

Loptu je na kraju izeo Gvardiol, Modrić ju je gurnuo za Nikolu Vlašića, Vlašić za Oršića, koji je asistirao Petkoviću za gol.