Osijek-Istra 2-2: Domaćini u završnici spasili bod i ostavili Istru na trećem mjestu

Istra ima sedam bodova, jedan manje od vodećeg Dinama

01.08.2015., stadion Gradski vrt, Osijek - 4. kolo MaxTV Prve HNL: NK Osijek - NK Istra. Tomislav Radotic.

U dvoboju 4. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka i Istre 1961 igrali 2-2 (0-0), a domaćini su do boda došli u šestoj minuti sudačke nadoknade.

Poveli su gosti u 54. minuti pogotkom glavom Antonija Perića, a u 67. minuti je izjednačio Antonio Perošević. Četiri minute prije kraja Stefan Nikolić je iz bilizine opet donio prednost Puljanima, a u šestoj minuti sudačke nadoknade Osječane je iz gužve poraza spasio Andrej Lukić.

Dinamo ostao na čelu

Istra 1961 je ostala treća sa sedam bodova, jednim manje od vodećeg Dinama, dok je Osijek četvrti s pet osvojenih bodova.

Pred 1200 gledatelja na stadionu Gradski vrt sudio je Frković iz Gospića.