Ovdje možete vidjeti pogodak koji je Ivan Perišić zabio Villarrealu

Perišiću je ovo već treći pogodak na pripremama. Dva je zabio Zürichu

25.03.2015., Zagreb, Maksimir - Trening hrvatske nogometne reprezentacije uoci kvalifikacijske utakmice s Norveskom za Euro 2016.  Ivan Perisic.

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić postigao je pogodak u porazu svoje momčadi od Villarreala. Utakmica Emirates Cupa igrana u Londonu završila je rezultatom 2-1.

Hrvatski vezni nogometaš kojeg mediji učestalo sele u Inter i dalje je aktivan u njemačkom Bundesligašu, a pritom i konkretan u završnicama akcija. Jednu je takvu iskoristio u 10. minuti ogleda pogodivši s lijeve strane iskoristivši prizemnu loptu Daniela. Treći je to pogodak Perišića na ovim predsezonskim pripremama nakon što je dva puta bio precizan protiv Züricha u 4-2 pobjedi.

Za Villarreal su strijelci bili Mario Gaspar u osmoj i Matias Nahuel Leiva u 17. minuti ogleda. Perišić je igrao do 59. minute.