Ovdje možete vidjeti Eduardov treći gol za Šahtar (nedovoljan za pobjedu)

Eduardo se u listu strijelaca upisao u 65. minuti, pet minuta nakon ulaska u igru

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Eduardo da Silva postigao je u nedjelju gol u remiju svog Šahtara na gostovanju kod Vorskle u utakmici 4. kola ukrajinskog prvenstva. Završilo je 2-2.

Eduardo se u listu strijelaca upisao u 65. minuti, pet minuta nakon što je ušao na teren. Postignuti pogodak treći mu je u četvrtom nastupu za klub po povratku u ukrajinsku Premierligu. Za sastav Šahtara cijelu je utakmicu odigrao Darijo Srna.

Dinamo savršen, Šahtar drugi

U derbiju kola Dinamo iz Kijeva je stigao do tri boda pobjedom 2-1 kod Dnjipra. Za pobjedničku momčad je u punoj minutaži odigrao Domagoj Vida, dok je za poraženi sastav nastupio Nikola Kalinić u posljednjih petnaestak minuta susreta.

Nakon četiri ligaška kola vodi Dinamo s maksimalnih 12 bodova, dok Šahtar na drugome mjestu ima dva manje.