Nekad je nužno odabrati stranu

Perišić izvrsnu formu potvrdio pogotkom i protiv Bologne

Inter Milan's forward from Croatia Ivan Perisic celebrates after scoring a goal during the Italian Serie A football match between Inter Milan and Bologna at the San Siro Stadium in Milan on March 12, 2016. / AFP / GIUSEPPE CACACE

Nogometaši Intera iz Milana u 29. kolu talijanske Serie A pobijedili su 2:1 (0-0) Bolognu, a prvi pogodak postigao je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Utakmicu su započeli i Perišić i Marcelo Brozović, a šok za domaće navijače dogodio se u 11. minuti kada se ozlijedio Mauro Icardi, prvi napadač Intera. Obrana Bologne posustala je u 73. minuti kada je Perišić (zabio i prošle nedjelje) doveo Inter u vodstvo. pet minuta kasnije D’Ambrosio postigao je i drugi pogodak za domaćine. U sudačkoj nadoknadi Brienza je smanjio na 2:1.

Juventus šest bodova ispred Napolija

U drugoj subotnjoj utakmici talijanskog prvenstva Empoli i Sampdoria odigrali su 1:1.

Poredak: Juventus 67, Napoli (utakmica manje) 61, Roma (-1) 56, Inter 54, Fiorentina (-1) 53…