Perišić odigrao 74 minute u remiju Wolfsburga, Hoffenheim postigao najbrži gol ikad pa izgubio

Dario Krešić bio je na klupi u pobjedi njegovog Bayera iz Leverkusena

U subotu su odigrane prve utakmice trećeg kola Bundeslige iz kojih vrijedi izdbojiti da je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić odigrao 74 minute za svoj Wolfsburg koji je izborio 1-1 na gostovanju kod Kolna. Perišića je zamijenio danski napadač Nicklas Bendtner koji je postigao jedini gol za Wolfsburg.

Treće kolo obilježio je napadač Hoffenheima Kevin Volland koji je postigao pogodak za svoj klub nakon samo devet sekundi i time se izjadnačio na prvom mjestu najbržih strijelaqca u Bundesligi s Karimom Bellarabijem. No, to nije donijelo Hoffenheimu pobjedu jer je njihov protivnik, aktualni prvak Bayern, preokrenuo i susret je završio 2-1 za goste.

Krešiću 90 minuta na klupi

U drugim utakmicama Schalke je odigrao 1-1 na gostovanju kod Darmstadta, a jednakim rezultatom završen je i susret Eintrachta i Augsburga. Bayer Leverkusen, za koji je hrvatski golman Dario Krešić cijeli susret bio na klupi, pobijedio je Hannover 1-0.

Nakon nepotpunog 2. kola po maksimalnih šest bodova imaju Bayern i Bayer.