Pogledajte kako je Danijel Subašić obranio jedanaesterac i odveo Monaco do pobjede protiv Toulousea

Trener momčadi Jardim je tu obranu nazvao ključnom u ostvarivanju pobjede

Monaco's Croatian goalkeeper Danijel Subasic celebrates after his team scored during the French L1 football match Lorient vs Monaco on January 17, 2016 in Lorient, western France.   AFP PHOTO / LOIC VENANCE / AFP / LOIC VENANCE

Nogometaši Monaca svladali su Toulouse rezultatom 4-0 u prvoj nedjeljnoj utakmici 22. kola francuskog prvenstva. Veliki obol slavlju trenutačno drugoplasirane momčadi ligaške ljestvice dao je i vratar sastava, hrvatski nogometni reprezentativac Danijel Subašić.

Istaknuo se Subašić u 39. minuti ogleda sjajnom reakcijom na udarac Wissama Bena Yeddera s bijele točke pri rezultatu 2-0 za sastav Monaca. Ta je obrana, kako je nakon ogleda rekao trener momčadi Leonardo Jardim, omogućila pobjedu momčadi.

Inače, strijelci za sastav iz Kneževine bili su Bernardo Silva i Fabio Coentrao u prvom, odnosno Guido Marcelo Carrillo i Helder Costa u drugom poluvremenu utakmice koju je Mario Pašalić odgledao s klupe za pričuve.

Nakon nepotpunog 22. kola vodeći PSG ima 60 bodova, a slijede Monaco s 39, Nice s 36, Rennes i Angers s 34 boda.