Pogledajte kako je Kalinić škaricama zabio u velikom preokretu Dnjipra

Kalinić je odigrao čitavu utakmicu za Dnjipro koji je sada četvrti s četiri boda

Hrvatski nogometaš Nikola Kalinić bio je strijelac dva pogotka za Dnjipro iz Dnjepropetrovska koji je u susretu 2. kola ukrajinskog prvenstva na svom terenu svladao Černomorec iz Odese sa 4-2 (0-1) preokrenuvši zaostatak od 0-2. Kalinić je postigao treći i četvrti pogodak za svoju momčad u 78. minuti, odnosno četvrtoj minuti sudačke nadoknade kojima je kompletirao preokret.

Riješio dvoboj

Gosti su poveli golovima Kalitvinceva (24) i Hočolave (51), da bi Dnjipro poravnao preko Rotana (63) i Bezusa (71) prije no što je Kalinić riješio dvoboj u korist svoje momčadi. Kalinić je odigrao čitavu utakmicu za Dnjipro koji je sada četvrti s četiri boda, koliko imaju treća Zarja i peti Metalist, dva manje od Šahtara i Dinama iz Kijeva, dok je Černomorec 10. s jednim bodom.