Pogledajte pogodak u stilu Zlatana Ibrahimovića kojim je mladi Francuz donio svojem timu pobjedu

Virgil Gomis igra za momčad do 18 godina engleskog Nottingham Foresta

Zahvaljujući prekrasnom pogotku mladog francuskog nogometaša u redovima momčadi do 18 godina engleskog Nottingham Foresta Virgila Gomisa ta je momčad s 3-2 pobijedila Ipswich town.

No, takon utakmice više se pričalo o Gomisovom golu nego o osvojenim bodovima, a taj potez još je impresivniji kad se uzme u obzir da je Francuz u igru ušao u 90. minuti, a samo tri minute kasnije postigao ovaj pogodak vrijedan tri boda.

Poput Ibrahimovića

Takav pogodak u kojemu igrač prima loptu i namješta je na udarac škaricama kojima neobranjivo poentira s oko 20 metara jako podsjeća na neki od poteza izvrsnog švedskog napadača Zlatana Ibrahimovića.