Lokomotiva pobijedila Zagreb 2-0, koji i dalje ima samo osam bodova u prvenstvu

Istra 1961 i Split u Puli odigrali 1-1

22.11.2015., Zagreb - MAXtv Prva liga, 17. kolo, NK Lokomotiva - NK Zagreb. Jerko Leko.

U nedjelju su odigrana posljednja dva kola 17. kola Prve HNL. Lokomotiva je s 2-0 pobijedila Zagreb, a Istra 1861 i Split su odigrali 1-1.

Nogometaši Lokomotive došli su do sedme pobjede u prvenstvu svladavši posljednjeplasirani Zagreb, koji je ostao na svega osam osvojenih bodova u 17 kola. Junak dvoboja bio je napadač Lokomotive Eros Grezda koji je postigao dva pogotka (16. i 59. minuta). Split je u Puli poveo u drugoj minuti pogotkom Dražena Bagarića, a Puljani su izjednačili u 25. minuti preko Stefana Savića.

Poredak: Rijeka 35, Dinamo 33, Hajduk 32, Split 26, Lokomotiva 23, Istra 1861 19, Inter 19, Slaven Belupo 17, Osijek 14, Zagreb 8 bodova.