Pogledajte Ibrahimovićevo savršeno dodavanje i gol u novoj pobjedi PSG-a

Pariška momčad u 24 kola ima tri remija i bez poraza je

Paris Saint-Germain's Swedish forward Zlatan Ibrahimovic (L) vies with Guingamp's Senegalese midfielder Moustapha Diallo during the French L1 football match between Paris Saint-Germain (PSG) and EA Guingamp on September 22, 2015 at the Parc des Princes stadium in Paris. AFP PHOTO / THOMAS SAMSON

U susretu 24. kola francuskog nogometnog prvenstva Paris St Germain je pobijedio Lorient 3-1 i još uvijek je bez poraza u Le Championnatu. Golove za PSG koji je upisao 21. pobjedu uz tri neodlučena susreta, zabili su Edison Cavani (6), Zlatan Ibrahimović (55) i Layvin Kurzawa (69), dok je strijelac za goste bio Raphael Guerreiro (19).

Nica je u samoj završnici uspjela slomiti Toulouse i pobjedom 1-0 probiti se na treće mjesto. Pogodak odluke zabio je Hatem Ben Arfa u 82. minuti. Lyon je bio rezultatski uvjerljiv protiv Bordeauxa pobijedivši 3-0, no susret je do 85. minute bio potpuno otvoren. Golove za ‘lavove’ zabili su Alexandre Lacazette (41, 87) i Aldo Kalulu (90+3).

24 boda prednosti ispred Monaca

Guingamp je deklasirao otpisano Troyes 4-0, Reims je pobijedio Angers 2-1, dok je Lille slavio protiv Caena 1-0.

Rezultati: PSG – Lorient 3-1, Lille – Caen 1-0, Nica – Toulouse 1-0,
Lyon – Bordeaux 3-0, Reims – Angers 2-1, Guingamp – Troyes 4-0, Nantes – Ajaccio 3-1; u utorak: Montpellier – Marseille 0-1, Monaco – Bastia 2-0; u četvrtak: Rennes – St Etienne.

Na ljestvici vodi PSG sa 66 bodova, Monaco na drugom mjestu ima 42 boda, a treća je Nica s 39 bodova.