Real nakon jedanaesteraca pobijedio Milan, a Luka Modrić je odigrao prvih 45 minuta

Ovaj je dvoboj odlučivao o pobjedniku kineskog dijela ICC-a

Nogometaši Real Madrida svladali su Milan u prijateljskoj utakmici u četvrtak u Kini nakon jedanaesteraca i pobijedili u kineskom dijelu International Champions Cupa. Regularan dio susreta završen je bez pogodaka, nakon čega se pristupilo izvođenju udaraca s bijele točke, a tamo su nogometaši španjolskog viceprvaka bili uspješniji s 10-9.

Kroos umjesto Modrića

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić odigrao je prvo poluvrijeme za Kraljevski klub, a umjesto njega je od početka nastavka u igri bio Toni Kroos.

Presudna utakmica

Kako su i Real i Milan ranije pobijedili Inter, ovaj je dvoboj odlučivao o pobjedniku kineskog dijela ICC-a, a na kraju je junak postao pričuvni vratar Reala Kiko Casilla, koji je u 11. seriji prvo postigao pogodak, a potom i obranio udarac 16-godišnjeg Milanova vratara Gianluigija Donnarumme.