Rijeka-Zagreb 4-1: Kekova ekipa postigla tri gola s igračem manje i uvjerljivo pobijedila Zagreb

Rijeka je treća na ljestvici HNL-a, iza Dinama i Hajduka

04.10.2015. Stadion Rujevica, Rijeka - MAXtv 1. HNL, 12. kolo, HNK Rijeka - NK Zagreb. Ivan Tomecak.

U zadnjem dvoboju 12. kola Prve HNL u Rijeci su nogometaši Rijeke svladali Zagreba s 4-1 (1-0), a domaćini su čak tri gola postigli s igračem manje.

Riječani su poveli već nakon tri minute igre pogotkom Brazilca Davida Moisesa, no taj rezultat je ostao na semaforu sve do 80. minute kada je nakon akcije Marina Tomasova mrežu Zagrepčana pogodio Odise Roshi. Pet minuta ranije Rijeka je ostala bez isključenoga Filipa Bradarića, ali su domaćini s igračem manje zabili i drugi gol, a opet na asistenciju Tomasova strijelac je bio Josip Radošević. Samo dvije minute kasnije Bekim Balaj je postigao i četvrti gol za Rijeku, a dodavač je opet bio Tomasov, da bi Gabrijel Boban u 88. minuti postigao počasni gol za Zagreb.

Riječani su treći s 22 boda, iza Dinama (24) i Hajduka (23), dok je Zagreb zadnji sa samo četiri boda.