Sinoć su odigrane utakmice Europske lige, a za potez večeri zaslužan je Hulk

Sve loše što je učinio Beto spasio je Gameiro izjednačivši na 2-2 u 85. minuti

Aktualni pobjednik Europske lige Sevilla je u dramatičnom dvoboju u St Peterburgu odigrao 2-2 protiv Zenita i obranio 2-1 iz prve utakmice. Za potez utakmice svakako je zaslužan Zenitov napadač Hulk. Brazilac je u 72. opalio s 30-ak metara iskosa, a lopta je nakon nepsretne reakcije vratara Seville završila u mreži.

Gosti su inače, poveli golom Carlosa Bacce iz jedanaesterca u šestoj minuti i lakoćom su obranili vodstvo do kraja poluvremena. Zenit je izjednačio u 48. minuti nakon katastrofalne pogreške vratara Beta kojem je lopta ispala iz ruke. Šatov je ubacio loptu u kazneni prostor, a Beto umjesto da je lagano ulovi, on je neobjašnjivo ispustio loptu, što je iskoristio Rondon.

Pola sata prije kraja utakmice Sevilla je mogla do novog vodstva, no Iborra je loše reagirao u gužvi ispred gola. Nažalost, po navijače španjolskog sastava Beto je u 72. minuti još jednom ‘briljirao’. Ipak sve loše što je učinio Beto spasio je Gameiro izjednačivši na 2-2 u 85. minuti.