Svi pričaju o Bentekeovoj sebičnosti (ali i kako je Kramarić spasio gol Leicestera)

Liverpool je propustio pobijediti Leicester s dva pogotka prednosti

Andrej Kramarić je konačno dočekao lošiju partiju prvog strijelca Premier lige Jamieja Vardyja i zaigrao na gostovanju Leicestera kod Liverpoola (1-0 pobjeda domaćina), ali u posljednjih desetak minuta nije mogao pokazati svoje napadačke adute. Bila je to njegova druga utakmica ove sezone i ada je skupio skromne 22 minute.

Vidjeli smo ga u akciji samo u posljednjoj minuti sudačke nadoknade, kada je spasio svoju momčad da ne primi još jedan gol. Vratar Kasper Schmeichel je otišao u napad, a Liverpool je odjurio u kontru.

Benteke nije htio dodati loptu

Christian Benteke je dugo vukao napad Liverpoola, a Kramarić je odjurio spasiti svoja vrata. Napadač domaćina imao je nekoliko opcija, slobodne suigrače, ali je odlučio sam završiti akciju. Njegov udarac je blokirao Wes Morgan, lopta se odbila do Lucasa Leive, ali Kramarić je uspio izbiti loptu u korner.

Liverpool s odličnim Dejanom Lovrenom je u potpunosti zaslužio pobjedu i prekinuo niz od 10 dvoboja Leicestera bez poraza.